פרחים בקופסאות – מתנה קצת אחרת

כמה פעמים חשבתם להביא מתנה לבן או לבת הזוג, לקרוב משפחה, חבר או חברה או עמית לעבודה והתלבטתם? האם להביא להם בונבוניירה ? האם להביא להם עציץ?

כמה פעמים חשבתם להביא מתנה לבן או לבת הזוג, לקרוב משפחה, חבר או חברה או עמית לעבודה והתלבטתם? האם להביא להם בונבוניירה ? האם להביא להם עציץ? שוקולד מיוחד מפה או כל מתנה אחרת? ואז כמעט תמיד חשבתם על זרי פרחים ,

או על עיצובי פרחים , אולי זר מעוצב, ואז התלבטתם בסוג הזר צבע והעטיפה,

בדרך כלל זרי הפרחים שאנו קונים בדרך, ארוזים בצורה לא נאותה או לא ארוזים כלל וכך גם הפרחים נראים נבולים ולא יפים. מצד שני למי יש כח עכשיו לנסוע למשתלה ולהביא זר פרחים שגם נראה כמו שצריך גם ארוז יפה וגם הפרחים נשמרים היטב.

 

פרחים בקופסאות

אז זהו.. שמעכשיו יש לנו את הפתרון האולטימטיבי עבורכם, סגול – פרחים מעוצבים ,

מביאה לכם מתנה מיוחדת ויפה שתענה לכל מה שאתם מבקשים , בצורת פרחים בקופסאות,עיצוב מיוחד ויפה של פרחים בתוך קופסאות מעוצבות ויפות שנשמרות לאורך זמן, נראות מצוינות ושומרות כמובן על הפרחים בצורה המשולמת והטובה ביותר כך שמקבל המתנה יוכל ליהנות מהם וגם להציגם כאביזר נוסף בסלון, בפינת האוכל או על המזנון לאורך זמן .

 

סגול – פרחים מעוצבים, מביאה לכם מעבר לפרחים בקופסאות, אפשרויות מתנה נוספות כמו זרים מעוצבים , עיצובי פרחים, פרחים לאירועים,  וכמובן הכל במשלוח מיוחד עד הבית או עד מקום המשלוח באזור המרכז.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *