המגוון של סגול

אם גם אתם הפתעתם בכל מה ששונה ומיוחד: קישטתם, צבעתם, גזרתם, בחרתם הכי יפה – נתתם מכל הלב, הייתם יצירתיים ביותר בדיוק עבורכם יצרה סגול סידרת מוצרים כובשת ומפתיעה לכל אירוע וחגיגה.

סדרת קופסאות הפרחים של סגול במגוון גדלים ושילובים. סידורי פרחים בקופסאות פרחים עגולות, סידורי פרחים בקופסאות פרחים מרובעות, סידורי פרחים בקופסאות לב מדהימות, וכמובן סידרת קופסאות הורדים השקופות של סגול. קופסאות אקריליק המיועדות לסידורי ורדים וניתנות לשימוש חוזר. אז גם אם אתם לא שוזרים מדופלמים קופסת האקריליק השקופה של סגול תפתור לכם את העניין, גוזמים את הורד לגובה הרצוי משחילים לחורים בקופסא והינה תוך דקות ספורות סידור פרחים יוקרתי ומרהיב. הכלי ניתן לשטיפה ולשימוש חוזר.

עוד בסידרת הקופסאות של סגול ניתן למצוא שילובים של סידורי פרחים ומתוקים. סידורי פרחים בקופסאות מגירה, קופסא בה מגירה עליונה עם סידור פרחים מרהיב ומגירה עם מקרונים. בנוסף מבחר סטנדים עם סידורי פרחים ומגשי פוטיפורים. סידורי פרחים בקונוס בארבעה גדלים. קופסאות פרחים לפרח בודד המתנה המושלמת עם פירמידת השוקולדים של סגול. כל היופי הזה נארז במארז יוקרתי עם כרטיס ברכה קלאסי.

ליצירתיים שבנינו שחושבים מחוץ לקופסא, סגול פרחים בקופסאות נכנסת לתוכה ומביאה מגוון עשיר וחדשני של מוצרי אוירה, מתנה שלמה מוקפדת ואיכותית שרוצים לתת באמת.

תגובה אחת על הפוסט “המגוון של סגול

  1. דליה אוריאלי אומר:

    היי אני שכנה שלכם בנורדאו 19 אתמול קבלתי סידור פרחים עם מקרונים משהו כל כך יפה ומרשים עכשיו אני יודעת שאתם קיימים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *